Skip to content

STOMATOLOGIA ZACHOWAWCZA ŁÓDŹ

 

Regularna kontrola

gwarancja zdrowych zębów

Zdrowe zęby to nie tylko kwestia estetyki i zadbanego wyglądu, ale także zdrowia jamy ustnej i całego organizmu. Dlatego regularne kontrole stomatologiczne przynajmniej raz w roku i wypełnianie ubytków jest niezwykle ważne. Ogromne znaczenie w stomatologii zachowawczej ma zapobieganie próchnicy, ponieważ dzięki niemu ewentualne ubytki są mniejsze i łatwiejsze do wyleczenia.

Próchnica

najczęstszy problem pacjentów

Próchnica jest poważną chorobą zębów, która dotyka bardzo dużą liczbę ludzi. Prowadzi ona do powstania ubytków w zębach, mogących w znaczący sposób odbić się na zdrowiu zębów, a także całego organizmu. Dlatego nasza Klinika posiada w swojej ofercie skuteczne sposoby walki z tą dolegliwością.

2

Wypełnienie zęba

przeciwdziałanie niszczeniu zęba

Popularnie zwana „białą plombą”. Jest w tej chwili standardem stosowanym w nowoczesnej stomatologii ze względu na swoją trwałość i dostosowanie się do estetyki zębów.

Wymiana wypełnień- „plomb”

Z czasem wypełnienia kruszą się i stają się nieszczelne, co może powodować
rozwój próchnicy, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Z czasem prowadzi to do ich dalszego zniszczenia, a nawet utraty. Wymiana wypełnień pozwala tego uniknąć, a także wprowadzić bardziej estetyczne materiały na miejsce np. starych amalgamatów.

Znieczulenia

Znieczulenia zapewniają bezbolesność podczas zabiegu leczenia zachowawcze Łódź są skuteczne i bezpieczne – zarówno dla kobiet w ciąży, dzieci, jak i pacjentów ze schorzeniami serca.

Przemienimy Twoje życie, zaczynając od UŚMIECHU

10 powodów dla których warto być z nami!

Specjalistyczne konsultacje
Wykwalifikowany zespół
Troska o pacjenta
Najnowsze technologie
Cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Dlaczego Ortorad Clinic?

Bezbolesne zabiegi
Nowoczesna diagnostyka radiologiczna
Atmosfera przyjazna pacjentowi
Gwarancja i kredytowanie
Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa