Skip to content

STOMATOLOGIA ESTETYCZNA ŁÓDŹ

 

Stomatologia estetyczna to szeroka gama usług stomatologicznych, skierowana do pacjentów chcących poprawić swój uśmiech. Ładne i proste zęby poprawiają wygląd i powodują wzrost zadowolenia z własnego życia. W wielu przypadkach łamią występujące wcześniej blokady i bariery psychologiczne, a śnieżnobiały, piękny uśmiech przyczynia się do wyższej samooceny i dodaje pewności siebie w relacjach międzyludzkich.

Licówki Łódź

Nowoczesna technologia

Pozwala nam na dyskretne korygowanie wszelkich niedoskonałości uśmiechu. Czasem nawet niewielka zmiana naturalnego kształtu zębów daje efekt promiennego, „pełnego” uśmiechu, a wręcz może działać odmładzająco na wygląd całej twarzy. Nie bez powodu to właśnie zabiegi związane z poprawą wyglądu zębów stanowią często pierwszy etap metamorfozy znanych gwiazd. Najprostszym, najszybszym i jednocześnie skutecznym narzędziem mogą być licówki.

Licówki dentystyczne to cienkie nakładki protetyczne, które przykleja się na zęby

Licówki dobierane są odpowiednio do
oczekiwanego koloru i kształtu zębów,
dzięki czemu ich wygląd jest bardzo
zbliżony do naturalnego, a
jednocześnie w bardzo dużym stopniu
bardzo pozytywnie poprawia estetykę.

2

W jakich przypadkach mają zastosowanie licówki?

  • Zęby są zarysowane lub częściowo złamane
  • Zęby mają widoczne przebarwienia lub plamy
  • Występuje diastema (widoczna luka pomiędzy górnymi jedynkami)
  • Ogólna estetyka zębów jest mało zadowalająca

Licówki są najmniej inwazyjną metodą korekcji kształtu zębów. Mogą być zakładane metodą bez szlifowania lub niewielkim oszlifowaniem zębów

  • Najbardziej rozpowszechnione i cenione przez pacjentów są licówki porcelanowe. Licówki porcelanowe są uważane za najlepsze pod względem odporności na przebarwienia. Cechuje je również najbardziej naturalny, zbliżony do zdrowych zębów połysk. Są również bardziej trwałe niż licówki wykonane z żywicy kompozytowej.

 

Bonding Łódź

 

Inną odmianą są licówki kompozytowe – bonding zęba Łódź, którego zaletą jest wykonywanie bezpośrednio w gabinecie. Zabieg nazywany bondingiem ma na celu usunięcie niedoskonałości na powierzchni zębów i jest często wykonywany w stomatologii estetycznej. Bonding polega na aplikacji na powierzchnię zęba cienkiej powłoki kompozytowej o dobranym odpowiednio kolorze. Następnie stomatolog utwardza kompozyt i poleruje powierzchnię zęba.

Efekty przed i po leczeniu licówkami

3

Wybielanie zębów

Codzienne picie herbaty, kawy, czerwonego wina, spożywanie jedzenia wywołującego przebarwienia zębów czy palenie tytoniu powoduje stopniowe i nasilające się ciemnienie zębów. Regularna higiena, niestety, nie pozwala na usunięcie przebarwień, które przeniknęły głęboko w strukturę zęba. Wybielanie zębów Łódź – w naszej klinice aby przywrócić biel Państwa zębom, stosujemy tylko skuteczne i sprawdzone metody wybielania zębów.

Wybielanie

Wybielanie w gabinecie

Naszym Pacjentom możemy zaproponować jednoseansowe wybielanie
zębów, przy użyciu najnowocześniejszej technologii z zastosowaniem lampy Whiten MAX;

• zabieg trwa ok 1,5 h i polega na oczyszczeniu zębów z powierzchniowych osadów,

• następnie nakładany jest specjalny żel, aktywowany światłem lampy w trakcie średnio trzech 15- 20 minutowych serii;

• zabieg jest bezpieczny dla zębów i daje spektakularne rezultaty

Wybielanie nakładkowe

Naszym Pacjentom możemy zaproponować również wybielanie nakładkowe– na podstawie wycisków technik przygotowuje indywidualnie dobrane nakładki, które Pacjent w domu wypełnia specjalnym żelem i nosi przez kilka godzin dziennie. Zaletą tej metody jest fakt, iż Pacjent może samodzielnie kontrolować stopień wybielania zębów, w zależności od własnych potrzeb.

Efekt przed i po

5

Przemienimy Twoje życie, zaczynając od UŚMIECHU

10 powodów dla których warto być z nami!

Specjalistyczne konsultacje
Wykwalifikowany zespół
Troska o pacjenta
Najnowsze technologie
Cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Dlaczego Ortorad Clinic?

Bezbolesne zabiegi
Nowoczesna diagnostyka radiologiczna
Atmosfera przyjazna pacjentowi
Gwarancja i kredytowanie
Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa