Skip to content

INVISALIGN ŁÓDŹ

 

Krótszy czas leczenia

Nakładki ortodontyczne, w odróżnieniu do tradycyjnego aparatu ortodontycznego, prostują zęby, ale również często  skracają czas leczenia, który zależy od konkretnego przypadku i wynosi w niedużych problemach   od 3 do  24  miesięcy w skomplikowanych sytuacjach.

Invisalign 1

Ponad 6 milionów ludzi wyprostowało zęby nakładkami

Nowoczesna technologia, ale już sprawdzona u wielu pacjentów. Przezroczyste nakładki zrewolucjonizowały leczenie ortodontyczne dorosłych na całym święcie.

Invisalign 2

Spersonalizowany plan leczenia

Nakładki ortodontyczne to przezroczyste aparaty ortodontyczne prostujące zęby zgodnie z wcześniej przygotowaną symulacją leczenia. . Na podstawie skanu 3D jamy ustnej ortodonta  przygotowywuje spersonalizowany plan leczenia pacjenta.

Invisalign 3
Invisalign 4

W pełni przewidywalny efekt

Niewidoczne nakładki wyprostują Twoje zęby, nie powodując problemów i dyskomfortu związanego z noszeniem tradycyjnego aparatu ortodontycznego. Efekt leczenia możemy przewidywać jeszcze zanim rozpoczniemy leczenie i  będziemy mogli ocenić jak będzie  wyglądać  Twój uśmiech.

Invisalign

Wizyty kontrolne

Wizyty kontrolne są rzadsze  niż przy leczeniu zamkami, najczęściej co 10 tygodni. Za pomocą nakładek Invisalign-Łódź w Ortorad Clinic jesteśmy w stanie skorygować większość niedoskonałości położenia zębów, zapewniając piekny usmiech.

Odbiór nakładek

Pierwszy komplet nakładek ortodontycznych odbierany jest na drugiej wizycie. Ich liczba odpowiada liczbie etapów terapii. Każda para nakładek musi być noszona przez 1 tydzień . Nakładki są oznaczone kolejnymi numerami i należy je stosować w kolejności chronologicznej.

Invisalign 5

Zestaw nakładek

Przygotowana symulacja leczenia  przedstawiająca prognozowaną końcową pozycję zębów jest przesyłana pacjentowi, a następnie jest produkowany zestaw indywidualnych nakładek do poprawy pozycji zębów. Ilość  nakładek zależna jest od wady i wymaganego czasu trwania leczenia. Nakładki najczęściej zmienia się co 1 tydzień i można je zdjąć w dowolnym momencie bez konieczności wizyty u ortodonty.

Przemienimy Twoje życie, zaczynając od UŚMIECHU

  • Możesz je swobodnie zdjąć, aby w pełni korzystać z możliwości spożywania posiłków . Aby zapewnić prawidłowe żywienie i higienę, można łatwo zdjąć i po oczyszczeniu ponownie założyć w bardzo prosty sposób. Jedynym wymaganiem do uzyskania pożądanych rezultatów jest to, że alignery muszą być noszone co najmniej 22 godziny na dobę.

  • Zupełnie prawdziwe. Alignery, które tworzą niewidoczne leczenie, są przezroczyste, więc pozostają niezauważone w naszym uśmiechu. Nikt nie zauważy, że go nosisz.

  • Czas trwania i rodzaj leczenia zależą od planowania, które wskazał ortodonta  przed rozpoczęciem leczenia. Prawdą jest, że Invisalign można ukończyć po 3 miesiącach i po 24 miesiącach . Ta szybkość i wydajność w tym samym czasie wynika z tego, że profesjonalista będzie w stanie poruszać zębami w sposób kontrolowany od pierwszego dnia leczenia

10 powodów dla których warto być z nami!

Specjalistyczne konsultacje
Wykwalifikowany zespół
Troska o pacjenta
Najnowsze technologie
Cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Dlaczego Ortorad Clinic?

Bezbolesne zabiegi
Nowoczesna diagnostyka radiologiczna
Atmosfera przyjazna pacjentowi
Gwarancja i kredytowanie
Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa