Skip to content

STOMATOLOGIA DZIECIĘCA

 

Pierwsze wrażenie

to niewątpliwie klucz do postrzegania nowo
poznanych osób, powstaje ono automatycznie w
ciągu kilku pierwszych sekund i decyduje o
późniejszym ocenianiu danej osoby. Bardzo
podobnie sprawa wygląda w przypadku pierwszej
wizyty dziecka u dentysty dziecięcego.

6

Wizyta adaptacyjna

Dlatego, aby oswoić swoje dziecko z sytuacją przebywania w gabinecie stomatologicznym proponujemy rozpoczęcie przygody, jaką jest leczenie ząbków od wizyty adaptacyjnej. Wizyta taka służy poznaniu naszego lekarza, pozwala oswoić się ze sprzętem stomatologicznym i zrozumieć zasady jego działania. Dzięki temu dziecko pozytywnie zapamiętuje panującą w gabinecie atmosferę i nie ma obaw przed przyszłymi wizytami. W naszej klinice oferujemy zabiegi profilaktyczne prowadzone specjalnie z myślą o ząbkach dzieci.

7

Wizyty kontrolne

Dla ich prawidłowego i zdrowego rozwoju zachęcamy rodziców do korzystania z regularnych wizyt kontrolnych, uzupełnionych o lakierowanie zębów, a także ich lakowanie.

Lakierowanie, w ramach oferty – dentysta dzieci Łódź, jest to zabieg polegający na zabezpieczeniu zębów cienką warstwą preparatu zawierającego fluor w celu ich wzmocnienia i uodpornienia na bakterie.

Lakowanie jest to zabieg polegający na wypełnianiu bruzd zębów bocznych specjalną substancją zwaną lakiem szczelinowym, także w celu uodpornienia na bakterie.

Wielu z naszych małych Pacjentów może brać udział w całym procesie leczenia np. wybrania koloru wypełnienia zęba czy smaku preparatów profilaktycznych.

Wiemy jak bardzo ważny jest dla Państwa bezstresowy proces leczenia dzieci, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zadowoleni, mali Pacjenci chętnie przychodzili na wizyty wraz ze swoimi rodzicami. W Ortorad Clinic pokazujemy, że wizyta u dentysty może być fajną przygodą!

8

Przemienimy Twoje życie, zaczynając od UŚMIECHU

10 powodów dla których warto być z nami!

Specjalistyczne konsultacje
Wykwalifikowany zespół
Troska o pacjenta
Najnowsze technologie
Cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design

Dlaczego Ortorad Clinic?

Bezbolesne zabiegi
Nowoczesna diagnostyka radiologiczna
Atmosfera przyjazna pacjentowi
Gwarancja i kredytowanie
Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa